-
Apple Jelly
Regular price $ 5.00Regular priceUnit price per -
Beets (bunch)
Regular price $ 5.00Regular priceUnit price per -
Breakfast/Protein Bars
Regular price $ 10.00Regular priceUnit price per -
Farmer's Defense pro Ag Soap
Regular price $ 15.00Regular priceUnit price per -
Farmers Defense pro Ag Soap Concentrate
Regular price $ 50.00Regular priceUnit price per -
Garlic, Pickled
Regular price $ 6.00Regular priceUnit price per -
Granola, Maple Orange
Regular price $ 5.00Regular priceUnit price per -
Granola, Chocolate (non-GMO)
Regular price $ 5.00Regular priceUnit price per -
Granola, Four C’s (Cayenne, Cranberries, Cinnamon, Cashews)
Regular price $ 5.00Regular priceUnit price per -
Granola, Pumpkin Walnut Spice
Regular price $ 5.00Regular priceUnit price per -
Greens - Mustard
Regular price $ 4.00Regular priceUnit price per -
Jalapeno Jelly
Regular price $ 6.00Regular priceUnit price per -
Lettuce - 'Red Sails' $5
Regular price $ 5.00Regular priceUnit price per -
Lettuce, Mixed Salad ready to eat 7 oz
Regular price $ 7.00Regular priceUnit price per -
Lettuce, Romaine
Regular price $ 5.00Regular priceUnit price per -
Lettuce, ‘Buttercrunch'
Regular price $ 5.00Regular priceUnit price per -
Onion, yellow
Regular price $ 1.00Regular priceUnit price per -
Pickled Beets (pint)
Regular price $ 11.00Regular priceUnit price per -
Pickles, Bread & Butter (pint)
Regular price $ 11.00Regular priceUnit price per -
Pickles, Dill Spears
Regular price $ 11.00Regular priceUnit price per -
Radishes - Watermelon
Regular price $ 5.00Regular priceUnit price per